První komix s iks

7. prosince 2013 v 23:49 | Adéla C. Sova |  Komix
Už jsem se nenapsala milion let, částečně proto, že jsem zaneprázdněná, částečně proto, že jsem líná a částečně proto, že nemám co říct.
Chtěla jsem sem hodit článek o Literárním večeru v Budějovicích, který jsem napsala moc pozdě na to, aby ho někde publikovali, ale to už není po dvou měsících úplně aktuální. Taky jsem měla v merku napsat o té slavné Schejbalově facce a Kubíčkovu výkřiku, protože jsem Kubíčkova holka, Schejbal k nám chodí na kafe a narozdíl od celé pražské kavárny, jsem "byla u toho" a mohla jsem podat kvalitní reportáž, vedle všech těch legračních interpretačních elaborátů.
Taky jsem tu chtěla už třikrát zveřejnit pozvánku na čtení u Omara, což jsem zatím neudělala, ale mohla bych si to dát jako předsevzetí do nového roku.
Poslední nápad byl si tu vyblejt srdíčko nějakýma svýma básničkama, ale to mě naštěstí přešlo.
Tak abyste věděli, co tu všechno nebude a o co jste přišli.
Nakonec tu dneska bude komix.


Komix kterej vzniká od léta v mý hlavě. Slova jsou daná, tak byla vyřčena, ale problém byl se zaneprázdněností, leností a taky tím, že některé ty srandy prostě zapomenu. Myslela jsem to jako kreslený komix, ale to možná časem, až se naučím kreslit Kubíčka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám komix?

Ano
Ne

Komentáře

1 Rýža Rýža | Web | 9. prosince 2013 v 8:01 | Reagovat

Jsem ráda, že literární lemrismus nepostihl jen mě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama