Toto je blogová zkouška

30. prosince 2012 v 1:10 | Adéla C. Sova |  Činy
26. prosince to bylo šest let ode dne, kdy jsem si na blog.cz založila dreamers. Kdyby moje blogování bylo člověk, šlo by v září 2013 do školy.
Ale moje blogování je jen blogování. Onanický psaní o vlastním životě, takže nic takového jako škola nebude.
Když jsem dreamers v prosinci dva nula nula šest zakládala, bylo to proto, že ve škole jsme nepsali žádné slohovky a chtěla psát a učit se psát. I teď se chci učit psát. Rozhodla jsem se nechat svoje ego-blogování uzamčené na Sirupu a vrátit se částečně sem, na dreamers. Abych se znovu naučila psát pro "veřejnost", abych se odnaučila psát všechno jako deník, abych psaní dala smysl a smysluplnou formu. Vracím tak dreamers východní pozici.
Kdyby blog dreamers byl člověk, jistě by měl radost z toho, že má zase náplň, která má nějaký smysl (naučit někoho psát). Což ale není, tak z toho mám radost já.

A v neposlední řadě - blog.cz mi vždycky chyběl, neboť nikde jinde jsem si nemohla tak snadno "vyklikat" design podle svého gusta a nálady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Godot Godot | E-mail | 25. března 2013 v 19:38 | Reagovat

Ahoj Adélko. Nevím jestli si na mně ještě budeš pamatovat, přece jen je to už nějaký pátek, kdy jsme spolu mluvili. Párkrát jsem tě hledal ale vždy jsem to po pár pokusech vzdal. Nyní se mi to povedlo, tedy doufám :) Nejspíš jsi zvědavá, kdo je ten známý neznámý. Jestli ano, můžeš mi napsat na email. Těším se na zprávu. Měj se krásně Adélko :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama